Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

System 144 – system gry w ruletkę


System 144 jest odmianą opisanego już systemu gry w ruletkę (ruletkę online) – systemu 1296. Nie będę powtarzał pewnych elementów, więc jeśli coś jest niezrozumiałe, to zapraszam do zapoznania się z systemem 1296.

Dla przypomnienia.
System 1296 wykorzystywał „teorię przesunięć” oraz pewną sekwencyjność powtórzeń i zakładał obstawianie pojedynczej liczby jednym żetonem do czasu wygranej, a następnie obstawienie kolejnej liczby pełną kwotą poprzedniej wygranej, czyli 36 żetonami, co w przypadku wygranej daje 1296 żetonów.

W przypadku systemu 1296 problemem mogą być na pewno wysokie wymagania kapitałowe, bo nie wiadomo czy i kiedy obstawiona liczba padnie i czy powtórzy się sekwencja pozwalająca na uzyskanie wygranej w kolejnym spinie.

Modyfikacja tego systemu, którą określam mianem systemu 144 polega na tym, że zamiast obstawiać pojedynczą liczbę, OBSTAWIAMY STREET, czyli 3 numery.
Zwiększamy teoretyczne prawdopodobieństwo wygranej, które w przypadku pojedynczej liczby w ruletce europejskiej wynosi 2,70% do 8,11%, bo takie jest prawdopodobieństwo trafienia trójki, skracamy cykl gry i ograniczamy nakłady. Ale odbywa się to kosztem wygranej, która w przypadku systemu 144 wynosi „tylko” 144 żetony.
Skrócenie cyklu gry i ograniczenie nakładów jest związane z tym, że w jednym cyklu nie powinniśmy obstawiać więcej, niż 144 spiny, bo tyle wynosi wygrana. W przypadku pojedynczej liczby z systemu 1296 możemy grać do 1296 spinów – nie ma wygranej, ale jeżeli trafiamy, odzyskujemy poniesione nakłady. I w związku z tym kilkukrotnie zmniejszają się wymagane środki.

Grając systemem 144 zapisujemy nie pojedyncze liczby, ale trójki, co daje nam 12 możliwości (12 trójek), określamy „przesunięcie” i zgodnie z nim obstawiamy pojedynczym żetonem trójki, wg wcześniej znanej sekwencji.
W przypadku trafienia całą wygraną (12 żetonów) stawiamy na kolejną liczbę wg sekwencji. Jeżeli wygramy – uzyskujemy 144 żetony i kończymy grę.

Zapraszam do testowania.

Powodzenia w grze.