Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Święty graal - system gry w ruletke


Ruletka to jedna z najpopularniejszych gier stołowych w historii kasyn internetowych. I nic w tym dziwnego. Gra jest szalenie prosta i szybka, a jednocześnie można w niej stosować różnego rodzaju taktyki. Jedną z nich jest święty gral, który zdecydowaliśmy się dla was opisać. Na jej podstawie zwiększycie swoje szanse na wygraną. Trzeba przy tym zaznaczyć, że przed rozpoczęciem gry warto odpowiednio potrenować, a jednocześnie zyskać świadomość, że żadna strategia nie zapewnia 100% szans na końcowy sukces. Z rozwiązania skorzystało już teraz setki osób na całym świecie, zatem jeśli w waszym przypadku okaże się nieskuteczny, radzimy sobie na chwilę odpocząć – ruletka, to wciąż hazard!

Święty graal – system gry w ruletkę

Sam system należy do najłatwiejszych o jakich przeczytacie w sieci. Skorzystają z niego osoby mocno zaawansowane, ale też takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kasynami sieciowymi. Na początek wystarczy wam prosty notatnik. Spisujcie 18 unikatowych liczb, które będą się pojawiały na planszy w czasie waszej gry. Tych, które się powtórzą nie zaliczajcie drugi raz. Przykład? W waszej grze pojawiły się kolejne rozwiązania: 7, 17, 8, 35, 32, 24, 26, 19, 25, 26, 4, 14, 36, 11, 1, 11, 3, 24, 5, 26, 35, 36, 20, 33. Tym samym, jak łatwo się domyślić, unikatowymi są tu 1, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 14, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 32, 33, 35, 36. Co będzie celem gracza przy tym rozwiązaniu?

Na każdym z danych numerów stawiacie po jednym żetonie, innymi słowy, inwestujecie 18 żetonów na swoją pierwszą grę. Jeśli pada numer, którego aktualnie nie macie w propozycji, np. 2 – tracicie całość 18 żetonów. Przy drugiej grze udaje się wam ustrzelić wasz numer, np. 36. Wygrywacie i tym samym lądujecie na zerze. W dalszej kolejności każda wygrana wygeneruje dokładnie 18 żetonów, przy których będziecie na plusie. Gra jest tu zatem bardzo prosta i bazuje na trzymaniu się zasady stawiania wyłącznie na te numery, które pojawiły się przy pierwszych rozdaniach, tak by stworzyć nam początkowy ciąg. Nie ma co ukrywać, że przyda się tu kapitał początkowy. Ponieważ mimo wszystko mamy tu odpowiednie ryzyko, dobrze jest zbudować sobie właściwe rezerwy, a także – na przyszłość – wyznaczyć cele, które macie zrealizować. Po ich osiągnięciu warto od razu odejść od stołu. Hazard ma to do siebie, że wciąga, dlatego wyznaczenie sobie granic jest tu szalenie ważne. Skończenie gry i ochłonięcie pozwala wam dalej budować kapitał, który zainwestujecie w ten system lub podobny. Środki możecie także bez trudu wypłacić, a następnie skierować je na kasynowe promocje.

Pamiętajcie, że ruletka należy do gier, która ma kilka odrębnych odsłon.

Do tego, co bardzo ważne, możecie ją testować niemalże wszędzie za darmo. Odpowiadają za to fikcyjne żetony, które będą do waszej dyspozycji. W ten sposób przećwiczycie swoje strategie bez ponoszenia żadnego kosztu własnego. Nie ma tu też potrzeby zakładania nowego konta. Trening czyni mistrza, a strategia świętego grala nie jest tu żadnym odstępstwem, nawet mimo swojej prosty. Dlatego też próbujcie koniecznie, możecie także taktyki mieszać lub wymieniać, w pierwszej kolejności zawsze jednak trzymajcie się takich ustaleń, na jakie się zdecydowaliście.