Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Skrill / Moneybookers


Skrill jest jednym z wiodących, światowych dostawców usług płatniczych online, działającym na rynku od 1999 roku. Jest narzędziem, które pozwala klientom na bezpieczne i bardzo szybkie, wręcz natychmiastowe, wysyłanie i odbieranie pieniędzy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Po zarejestrowaniu się w serwisie jedyną rzeczą, jaką potrzebujesz do przeprowadzania transakcji jest Twój e-mail i hasło.

A konto w Skrill pozwoli Ci na:

  • wysyłanie pieniędzy na cały świat do każdej osoby, która posiada adres e-mail (nawet, jeżeli odbiorca nie posiada jeszcze konta w Skrill),
  • dokonywanie zakupów online (w tym natychmiastowego zasilania kont w kasynach internetowych),
  • odbierania pieniędzy (np. wygranych w kasynach).


I to wszystko bez podawania odbiorcom pieniędzy (lub nadawcom) jakichkolwiek danych o Twoim koncie bankowym czy kartach kredytowych.

Skrill (Moneybookers) to idealny portfel internetowy, charakteryzujący się ogólnoświatowym zasięgiem i natychmiastową realizacją zleceń przy minimalnych kosztach.

Otwarcie i utrzymanie konta jest darmowe, zasilenie przez przelew bankowy jest darmowe, zasilenie kartą kredytową/debetową to koszt 1,90%, wypłata środków przelewem lub na kartę to koszt 1,80 EUR, odbiór pieniędzy jest darmowy, a wysłanie to koszt 1%, ale nie więcej niż 0,50 EUR. Są to chyba bezkonkurencyjnie niskie opłaty

Serwis jest dostępny w 12 wersjach językowych, w tym oczywiście po polsku i obsługuje lokalne metody płatności w ponad 30 krajach.

Jeżeli zarejestrujesz swoje karty kredytowe i rachunki bankowe w Skrill'u to będziesz mógł dokonywać płatności z wykorzystaniem tych kart czy kont – bez konieczności wcześniejszego zasilania konta.

A jak z bezpieczeństwem?
Serwis funkcjonuje w oparciu o najnowocześniejsze technologie zabezpieczeń z wykorzystaniem Secure Socket Layer (SSL) ze 128 bitowym szyfrowaniem, potwierdzonym certyfikatem VeriSign. Takie same zabezpieczenia stosują m.in. banki i instytucje finansowe z całego świata.

Skrill (wcześniej znana jako Moneybookers) jest firmą zarejestrowaną w Anglii i Walii pod nr 4260907, funkcjonuje w oparciu o prawo Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej i podlega nadzorowi Urzędu Regulacji Rynków Finansowych (FSA) w Wielkiej Brytanii.
Jednak nie jest to bank internetowy, jak niektórzy go określają. Bank to instytucja przyjmująca depozyty i udzielająca kredytów, a Skrill tych kryteriów nie spełnia. Ma uprawnienia FSA do pośredniczenia i emisji tzw. e-pieniędzy, ale regulacje FSA zakazują udzielania kredytów.

Procedura rejestracji w serwisie jest bardzo prosta (wszystko po polsku) i przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie podajesz e-mail, hasło, wybierasz kraj, walutę i język a następnie – po weryfikacji adresu e-mail, podajesz swoje dane osobowe i adresowe. I to wszystko – jesteś posiadaczem konta w Skrill'u.
Ale uwaga! Żeby założyć konto trzeba mieć ukończone 18 lat.

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto przeprowadza jakiekolwiek transakcje za pośrednictwem Internetu. Szybkie i tanie.

Więcej informacji znajdziesz na stronach serwisu:

Przejdź do serwisu Skrill'a >>