Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Potrójna Korona Ruletka Online


Na czym polega potrójna korona ruletki?

Potrójna korona ruletka będzie dla was zapewne czymś absolutnie nowym. Jest to gra wzorowana na słynnym tytule stołowym, jednakże należy do niej podejść jak do całkowicie nowego doświadczenia. Wszystko za sprawą unikatowego rozwiązania jakim są trzy okręgi, a nie jeden, tak jak w wydaniu klasycznym. Tym samym kręcą się trzy niezależne od siebie osie, po czym krupier spuszcza kulę na zewnętrzny fragment, z którego ta następnie spada, oddając nam wynik, który może się rozwinąć niejako na całą kolumnę, sprawiając, że trzy cyfry wygrywają.

Jest to znacznie urozmaicenie do podstawowego rozwiązania z którym na pewno spotkacie się jeszcze wielokrotnie. Najpierw zatrzymuje się centralny okręg, następnie środkowy i dopiero na końcu ten zewnętrzny. Jak w ogóle mogą grać gracze i jak całość prezentuje się w wydaniu na żywo, które jest tu dla nas obecnie priorytetem? Już śpieszymy z wyjaśnieniami.

Przy każdej grze w kasynie na żywo natrafimy na widok z prawdziwej kamery, który będzie nakierowany bezpośrednio na stół i cały system. Widzicie jak krupier wrzuca piłkę, ale też wybiera zakłady, które obstawiliście. Znajdziecie tam także dane o dostawcy gry, ale też warunki i zasady, w tym te nakierowane na minimalny i maksymalny zakład. Zwykle oscylują te wartości na poziomie od 0,1 euro do 30 000, aczkolwiek czynniki te mogą być zmienne. Wszystko zależy od dewelopera, ale też od samego kasyna. Możliwości jest tu bardzo wiele, a to ucieszy graczy niskich stawek, ale też tych wysokich.

Zasady gry 

Celem w samej grze jest wybór konkretnych pozycji na których spaść może kulka. Sam system jest niezwykle podobny do tradycyjnej ruletki. Wskazać można na konkretną cyfrę, rząd, ale też wskaźniki od 1-12, 13+. Wybrać można nawet to, czy wypadnie pole czerwone lub czarne oraz „0”, dostępne jedynie w ruletce europejskiej. W amerykańskiej, jak wiecie, znaleźć można jeszcze dodatkowo „00”, którego w przypadku potrójnej korony nie ma. Sama rozgrywka odbywa się podczas mocnego rozruchu systemu.

Gracze mają kilkanaście sekund na wybranie pola, które obstawią. Może być tylko jedno, może ich być znacznie więcej. Po upływie regulaminowego czasu, zakłady nie są już przyjmowane, a piłka wkracza do akcji. Gdy mechanizm się stopuje, następuje mechaniczne i automatyczne podliczenie punktów. Na samej planszy znajdziecie też sam bilans waszego konta, przycsiki serii, ukrycia zakładów, pokazania wygranych czy ponownego obstawiania lub wycofania się z rozgrywki. Jest to niezwykle przejrzyste i przyjazne dla gracza. Dobranie stawki jest tu niezwykle proste i nie będzie stanowić żadnego problemu.

Czym zmagania różnią się od klasycznej ruletki ?

Zmagania w takiej odmianie ruletki są całkowicie pozbawione rywalizacji z innymi graczami. Jedynym przeciwnikiem będzie tutaj bank, krupier. Potencjale wygrane są natychmiastowe. Jeśli jesteście zainteresowani samą rozgrywką i chcielibyście przetestować swoje siły, możecie bez trudu spróbować gry za wirtualną walutę. Są to fikcyjne żetony, które uprawniają do zabawy bez konieczności założenia konta czy tym bardziej składania jakiegoś depozytu. W ten sposób mechanizmy nie będą dla was żadnym problemem. Dodatkowo dobrze jest się poznać z krupierami, którzy w bardzo przyjazny i ciepły sposób zawsze odpowiadają na zadane pytanie. Gorąco polecamy, szczególnie tym osobom, które mają już dość standardowych gier i chcą spróbować czegoś zupełnie nowego. Potrójna korona będzie do tego idealna.