Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Płatność kasynowa Trustly


System Trustly, choć wciąż mało popularny, jest niezwykle bezpieczną metodą płatności w internecie. Mimo wszystko wiele osób ma spore obawy przed korzystaniem z rozwiązania. W naszym artykule postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej wszelkim informacjom dotyczącym tego systemu, jak i również zaprezentować najważniejsze zalety i wady, które są z nim związane. Być może dzięki temu coraz więcej osób zdecyduje się na skorzystanie właśnie z takiej formy płatności. W Europie Środkowej i Wschodniej wśród wielu użytkowników sieci panuje błędne przekonanie, iż transakcje internetowe mogą być groźne dla naszych pieniędzy czy też danych. Tymczasem bez nich często niemożliwe jest wykonywanie operacji na koncie w kasynie on-line. Producenci takich systemów stosują niezwykle zaawansowane zabezpieczenia, porównywalne z bankami, a nawet lepsze, dzięki którym wszelki przepływ danych jest szyfrowany i zabezpieczony przed wpływem osób trzecich. Jednym z takich systemów płatniczych jest właśnie Trustly.

Czym jest Trustly i w jaki sposób można dokonać wpłat?

Gdy tylko szukacie firmy zajmującej się operacjami finansowymi w sieci, warto abyście przyjrzeli się Trustly. Umożliwia ona błyskawiczną transakcję środków w lokalnej walucie w wielu firmach bukmacherskich. Czym jest zatem Trustly? Jest to coraz bardziej popularny szwedzki operator finansowy, który z każdym rokiem nabiera coraz większego znaczenia na europejskim rynku. Firma ta założona została w 2008 roku i bardzo szybkim czasie rozwinęła się, zostając jedną z popularnych metod płatności dla klientów w 29 krajach europejskich. Jest to licencjonowana instytucja płatnicza, która otrzymała wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty przyznawane przez Szwedzką Komisję Nadzoru Finansowego. Firma ta jednocześnie posiada licencję europejskiego dostawcy usług płatniczych (PSP). Bardzo ważne, że z usług Trustly możemy w zupełności korzystać bez rejestracji. Nie przechowywane są na jej serwerach żadne nasze informacje, które mogłyby posłużyć do wykorzystania konta bankowego. Firma ta stosuje najlepsze dostępne standardy szyfrowania. O jakości świadczonych usług czy też innowacji niech świadczy fakt, że prestiżowa instytucja Fintech City London w 2015 roku sklasyfikowała ten system na liście 50 europejskich firm finansowo-technologicznych, które zrewolucjonizują sektor usług finansowych.

Bez bez dwóch zdań Trustly znacząco różni się od większości typowych e-portfeli na rynku. Daje ono nam opcję szybkiej realizacji bezpiecznych oraz tanich przelewów między bankami w różnych krajach, które stosują właśnie tę metodę płatności. W porównaniu z innymi mniej lub bardziej znanymi opcjami dzięki Trustly przelewy zagraniczne stają się o wiele tańsze i znacznie szybsze. Nie ma tutaj rozgraniczenia na kraje,. Bez znaczenia na miejsce, wszędzie przelewy przeprowadzane są z tak samą, dużą szybkością. W wielu kasynach opłaty za dokonywane przelewy poprzez ten system są minimalne lub wręcz ich nie ma. W wielu przypadkach od samego początku naszej przygody z danym operatorem będziemy mieć do czynienia z tym systemem. Może być on zintegrowany z kasjerem. Oznacza to, iż w przypadku wybierania opcji wpłaty lub wypłaty natrafimy od razu na ikonkę tego elektronicznego portfela. Założenie konta nie jest potrzebne, choć może być dla nas bardziej opłacalne. W żaden sposób nie jest wymaga dodatkowa weryfikacja czy telefonowanie. Warto jednak pamiętać, że korzystanie z Trustly jest możliwe tylko wtedy, kiedy nasz bank korzysta również z tego samego systemu. W wyniku tego przelewy nastąpią błyskawicznie.

Zalety płatności Trustly

Jedną z największych zalet tego systemu, jest to, o czym już wspominaliśmy. Chodzi tu o  obniżenie lub całkowite wyeliminowanie opłat za transakcje. W przypadku wpłaty mam to miejsce błyskawicznie. Również wypłata zarobionych pieniędzy powinna zająć o wiele mniej czasu, gdyż często jest to kilka dni, a z Trustly nawet 24 godziny! Bardzo istotne jest to, że Trustly obecne jest nie tylko w kasynach czy firmach bukmacherskich. Ten system wykorzystany jest w wielu internetowych, serwisach aukcyjnych, w wyniku czego nasze wpłaty będą błyskawicznie księgowane na koncie sprzedawcy. Poznaliśmy nieco informacji dotyczących tego, czym jest Trustly. Teraz nadszedł czas na podsumowania. Najpierw skupimy się na zaletach: 1. Brak konieczności zakładania konta, logowania się do systemu. 2. Natychmiastowe przelewy między bankami wspierającymi Trustly. 3. Niskie opłaty lub zupełny ich brak oraz 4: -Wspieranie wielu międzynarodowych walut.  Niewątpliwie jednak są też punkty mniej korzystne o których dobrze jest dać znać. Największą wadą w przypadku Trustly jest jego wciąż niewielka popularność, na szczęście trend ten stale się zmienia. Zdarzyć się może, że nasz bank po prostu nie ma podpisanej umowy z tą firma, przez co nie korzysta on z Trustly. W takim wypadku zmuszeni będziemy do skorzystania z innej formy płatności. Inną wadą jest to, że jeszcze niedawno wielu ekspertów wręcz odradzało korzystanie z tego systemu. Mówiono o wielu lukach, aczkolwiek w 2019 roku założenia te praktycznie nie są już spotykane. Z tego też względu nie możemy mówić o realnych wadach w samym działaniu, co z kolei skłania nas do prostego stwierdzenia: warto, zawsze, gdy liczy się dla was czas i bezpieczeństwo danych.