Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Czy kasyno pomoże Ci walczyć z nałogiem?


Z jednej strony kasyna są nastawione przede wszystkim na zysk. Nałogowy hazardzista jest doskonałym źródłem znacznych dochodów i nie powinny być one zainteresowane pomaganiem ludziom uzależnionym.
Z drugiej jednak muszą dbać o opinię i wizerunek na rynku. To powoduje, że dobre kasyna należą często do organizacji wspierających działania walki z nałogiem hazardowym i same te działania wspierają.

Najlepsze kasyna na swoich stronach zawsze mają zakładkę typu „Odpowiedzialna gra” (najczęściej niewielki link na dole strony). Warto się z nią zapoznawać, gdyż tam znajdziesz często najszybsze i najprostsze rozwiązania możliwe do zastosowania w przypadku problemów z hazardem.

Co kasyna mogą Ci zaoferować w tym zakresie?
Możliwości jest wiele i zależą one od konkretnego kasyna, ale większość oferuje możliwość:

  • ustalenia limitów gry na dowolną, ustaloną przez Ciebie kwotę,
  • ustalenia limitu gry na podstawie Twoich przegranych,
  • ustalenia limitu kwoty przeznaczonej na pojedynczą grę,
  • ustalenia limitu na składane depozyty,
  • zablokowania konta na określony okres czasu,
  • całkowitej blokady konta.

Aby to zrobić, wystarczy skontaktować się z obsługą kasyna – za pośrednictwem e-maila, telefonicznie lub korzystając z usług konsultanta online.

Oprócz tego w zakładce Odpowiedzialna gra znajdziesz przydatne linki do organizacji, które mogą Ci pomóc w walce z nałogiem.

Z tych możliwości warto skorzystać zawsze.