Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Anonimowi Hazardziści (Gamblers Anonymous)


Anonimowi Hazardziści to międzynarodowa organizacja zrzeszająca ludzi, którzy mieli lub mają problem z uzależnieniem od hazardu. Dzieląc się doświadczeniami, siłą i nadzieją określają wspólną drogę do rozwiązania problemów.

Na świecie znana jest jako Gamblers Anonymous, w Polsce jako Anonimowi Hazardziści.
Jest to organizacja całkowicie niezależna i przystąpić do niej może każdy. Jedynym warunkiem jest chęć zaprzestania uprawiania hazardu.
Członkostwo w organizacji Anonimowi Hazardziści jest całkowicie darmowe – przystąpienie do grupy nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Anonimowi Hazardziści nie mają powiązań z żadną sektą, grupą wyznaniową, polityką, organizacją czy instytucją; nie chcą się angażować w jakiekolwiek polemiki, nie popierają ani nie zwalczają żadnych spraw.

Na stronie Anonimowych Hazardzistów znajdziesz informacje o organizowanych mityngach, programach walki z nałogiem, pliki do pobrania i wiele informacji związanych z nałogiem.

Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że Anonimowi Hazardziści organizują spotkania nie tylko dla samych hazardzistów, ale także spotkania otwarte dla krewnych i przyjaciół osób uzależnionych. One też mogą otrzymać pomoc i porady, w jaki sposób pomóc osobom uzależnionym, jak je zrozumieć i jak samemu sobie poradzić z problemem bycia z osobą uzależnioną.

Gamblers Anonymous (Anonimowi Hazardziści), mają swoje oddziały w następujących krajach: Afryka Południowa, Argentyna, Etiopia, Australia, Barbados, Brazylia, Chorwacja, Costa Rica, Dania, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Indie, Islandia, Izrael, Jamajka, Japonia, Kanada, Kolumbia, Korea, Litwa, Łotwa, Malta, Malezja, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Peru, Polska, Portugalia, Puerto Rico, Rosja, Singapur, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Trynidad, Urugwaj, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Dane kontaktowe dla poszczególnych krajów znajdziesz na anglojęzycznej stronie Gamblers Anonymous.

Dane kontaktowe:

Anonimowi Hazardziści – Polska
e-mail: intergrupa[at]anonimowihazardzisci.org
www: http://www.anonimowihazardzisci.org

Gamblers Anonymous International – Service Office
e-mail: isomain[at]gamblersanonymous.org
www: http://www.gamblersanonymous.org