Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Największe wygrane w ruletce


Nie da się ukryć, że mimo wielu zmian technologicznych, wprowadzenia całkiem nowych gier hazardowych, nadal ruletka nazywana jest królową gier. Jest to jedna z najstarszych pozycji tego rodzaju, która obecna była już w pierwszych kasynach i domach hazardowych, w których pozostała aż do dziś. Wiele osób zapewne zastanawia się, jakie są najwyższe wygrane w ruletkę w kasynach online? Postaramy się na to odpowiedzieć w naszym artykule. Z pewnością wiele osób kojarzy filmy czy seriale, w których to milionerzy lub zwykłe osoby wygrywały spore sumy grając w ruletkę. Faktycznie jest to miejsce, w którym można wygrać lub stracić fortunę. Opisywane były nawet przypadki, kiedy niektórym osobom udało się wygrać całkiem spore sumy pieniędzy. Nie możemy jednak zapominać, ze kasyna stacjonarne czy internetowe posiadają określone limity, przez co jeden gracz przy pojedynczym obecnie koła nie jest w stanie wygrać dużych pieniędzy. Bardziej niż o wysokich wygranych możemy mówić o zsumowaniu wszystkich wygranych, choć i to jest dosyć kłopotliwe, gdyż raczej nie dostajemy sprawdzonych informacji, kto, gdzie, kiedy i ile wygrał.

Największe wygrane w ruletce

Przez lata rynek hazardowy uległ wielkim zmianom i na chwilę obecną spore wygrane notuje się wyłącznie na video slotach czy podczas turniejów w pokera. Wystarczy tylko wspomnieć, że w automatach z wielkim jackpotem zdarzają się wygrane po kilkanaście, kilkadziesiąt milionów euro. Jak zatem wygląda sytuacja z najwyższymi wygranymi w ruletce? Dziś ruletka w kasyna ach internetowych dostępna jest dla nas w dwóch wersjach. Pierwsza z nich jest moduł elektroniczny, kiedy to mamy do czynienia z programem imitującym prawdziwą ruletkę. Możemy w nim wybierać rodzaj zakładu, pole, ilość kredytów oraz oglądać, jak kulka toczy się po kole.

O wiele więcej osób ceni sobie jednak ruletkę na żywo. Mamy tutaj do czynienia z elektronicznym systemem do obstawiania zakładów, jednak sama ruletka obsługiwana jest przez prawdziwą krupierkę lub krupiera. W ten oto sposób za pomocą kamer HD możemy poczuć się niczym w prawdziwym kasynie. Ogromną zaletą gry na żywo jest fakt, że w takim trybie można stawiać wyższe kwoty, zwłaszcza w pokojach VIP, gdzie obowiązują wyższe limity. Mimo wszystko na pojedynczy zakład nie można przeznaczać wysokich sum, przez co nawet wygrana w najtrudniejszych zakładach nie jest tak imponująca.

Jeśli mielibyśmy przejść do sedna naszego artykułu, czyli pokazać największe wygrane w kasynach  online w ruletce, to zapewne nie mielibyśmy za wiele do przedstawienia. W poszukiwaniu konkretnych sum można się w sieci natknąć na kwoty rzędu kilkuset, kilkunastu tysięcy złotych. Być może w innych krajach dochodzi lub dojdzie do wygranych, o których będzie głośno. Brak niestety informacji o wygranych liczonych w 6 czy 7 liczbach.

Niestety ruletka online nie jest miejscem, w którym można zostać z dnia na dzień milionerem. Co innego, jeśli gramy bardzo często i sprzyja nam szczęście. W takim oto wypadku możemy z czasem uzbierać całkiem wysokie sumy. Najlepiej służyć ku temu mogą wybrane strategie w grze w ruletkę. Być może w najbliższej przyszłości doczekamy się sytuacji, kiedy to w kasynach internetowych zwiększone zostaną maksymalne stawki, które można wybierać przy stołach z ruletką. W ten oto sposób będziemy świadkami ogromnych wygranych lub spektakularnych porażek.