Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Bonusy w ruletce


Wszelkie promocje są zawsze mile widziane. To one pokazują nam, jak dany operator podchodzi do użytkowników i czy możecie liczyć na pełne wsparcie od dnia pierwszego, nawet przez kolejne lata. Bonusy w kasynach na grę w ruletkę to zatem czynnik, który chcielibyśmy poruszyć w tym krótkim artykule. Pokażemy wam na co dokładnie możecie liczyć u marek, które decydują się na wdrożenie tej jednej z najcenniejszych i najbardziej wciągających gier stołowych do swojej oferty. Jest zresztą na co się oglądać, bowiem kwestia premii jest zagadnieniem obszernym, które często oddaje potężne możliwości, których żaden gracz liczący na duże wygrane nie odpuści. Przechodzimy od razu do rzeczy, serwując wam główną listę.

Rodzaje bonusów

W zakresie oferty danych marek spotkacie się na pewno z akcją powitalną, która zakłada nie tylko doładowanie gotówkowe, które zwykle wynosi 100% do wskazanej kwoty, ale zyskacie również opcję darmowych spinów, które wykorzystacie poza grami stołowymi. Jeśli chodzi o doładowania, to często nazywane są poprzez angielską nazwę: reload bonus. To świetna promocja, która co prawda nie jest tak pokaźna jak ta powyższa, ale zapewnia świetne warunki, na podstawie których będziecie mogli grać we wskazane odmiany ruletki za większe kwoty pieniężne. Zwykle należy tu też zwrócić uwagę na takie czynniki jak: jaka jest minimalna i maksymalna kwota gry, ile wygracie w ten sposób i jak dużo czasu macie na zagadnienie. Do tego dochodzi aspekt warunków obrotu, czyli ile musicie obrócić, by wypłacić prawdziwą kwotę. Zwykle jest to ok. 30-krotność uzyskanych pieniędzy, co w praktyce oznacza, że jeśli zdeponujecie 100 złotych, to musicie wykręcić 3 000 złotych, by zlecić wypłatę na wasze konto.

Do tego dochodzi także i cashback, który pozwoli wam zwrócić część zainwestowanych i przegranych wcześniej środków. Taki cashback oscyluje w granicach od 5 do nawet 50% w zależności od kasyna. Oznacza to – w najlepszym rozwiązaniu – że jeśli przegracie 500 złotych, to na wasze konto zwrócone zostanie 250 złotych, które najczęściej będzie gotówką bonusową. O jej obrocie możecie przeczytać wyżej. Bonusy w ruletce nie zawsze pochodzą jednak z tego czynnika, wpływ na to mają także następujące: Turnieje, Wyścigi i Wyzwania, które dodajemy na koniec, aczkolwiek nie tylko na nie możecie liczyć. Na tej podstawie gracze rywalizują z innymi o cenne nagrody, którymi mogą być nie tylko doładowania gotówkowe, ale też dla przykładu wycieczki dookoła świata bądź inne gadżety, w tym samochody. Lwia część takich zmagań bazuje na wykręceniu 20 kolejnych rund we wskazanej grze, co powinno wam dać odpowiedni współczynnik do rankingu kasyna on-line.

Bonusy w ruletce to zagadnienie obszerne i my go absolutnie nie wyczerpujemy. Pragniemy jednak już teraz zaznaczyć, że zawsze spodziewać się możecie również dodatkowych regulaminów i warunków, które koniecznie przeczytajcie na samym początku. Dzięki temu unikniecie wszelkich nieporozumień i nie będziecie potrzebowali pomocy obsługi technicznej. Większość stron prowadzona jest w języku gracza, co sprzyja komunikacji i sprawia, że rozrywka jest przyjemniejsza i prostsza. Oczywiście w razie konieczności dobrze jest porozmawiać ze specjalnie oddelegowaną do tego osobą. Jeśli z kolei nie wiecie dokładnie czym jest ruletka, polecamy grę za darmo, za pomocą wirtualnej waluty, która jest do niej zaimplementowana.