Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Bonusy na ruletke w kasynach online


Kwestia premii dla graczy zawsze ożywia dyskusje. Bonusy na ruletkę w kasynach online to jedno z tych zagadnień, które na pewno was zainteresuje. Za tą sprawą zyskacie bowiem środki, które wykorzystacie w jednej z najsłynniejszych gier stołowych świata. Na co zwracać uwagę, jakie pieniądze dokładnie wchodzą w grę i czy warunki realizacji bonusów są proste. O tym i o wielu innych aspektach kasyn internetowych przeczytacie poniżej.

Oferowane bonusy w ruletce

Bonus powitalny jest tym, co trafiamy na początek. Wszyscy gracze spoglądają na niego i decydują czy będą chcieli skorzystać z tej akcji (tak, można jej odmówić, choć wydaje się to nielogiczne). Opiera się na tym, iż po pierwszej wpłacie dany użytkownik otrzymuje najczęściej dwukrotność wpłaconej sumy. Najczęściej wygląda to następująco: bonus wynosi 100% do 500 euro, zatem przy takim właśnie depozycie, na koncie ląduje łącznie 1 000 euro na dalszą grę. Niektórzy operatorzy rozrywki on-line decydują się na rozłożenie przedsięwzięcia, przez co zamiast jednej wpłaty, w ten sposób wykonacie nawet i cztery. Dzięki temu można liczyć na więcej gotówki, często nawet inne premie powiązane z tematem. Rzecz jasna obowiązują tu pewne zasady i warunki, które są konieczne do spełnienia. Najczęściej jest to czas, który mamy na zrealizowanie bonusów, ilość obrotów otrzymaną gotówką czy maksymalne zakłady, które postawicie przy użyciu kasy.

To promocja od której wszystko się zaczyna, jest długoterminowa, ale prowadzi do kolejnych działań, które dla was opisujemy. Jeśli chodzi o ruletkę, równie dobrze sprawdzą się także słynne reload bonusy. Pierwszy depozyt zawsze się kiedyś skończy. Taka prawda. W związku z tym kasyna wyprzedzają się, jak umilić graczom dalej swoją zabawę. Od tego właśnie jest przede wszystkim reload bonus. To tak właściwie lustrzane odbicie tego wcześniejszego przedsięwzięcia. Różnica jest taka, że zwykle nie oferuje się już tak pokaźnych kwot. Często jest to 50% np. do 100 euro. Jeśli zatem wpłacicie 200 euro, to łącznie na koncie pojawią się trzy stówki. Mocnym punktem tego programu jest odnawialność premii. W wielu przypadkach skorzystacie z niej raz w tygodniu. W skali miesięcznej dzięki temu zagracie za naprawdę pokaźne pieniądze.

Na dalszym etapie skuteczny będzie w ruletce cashback. To kolejna z ciekawszych promocji, jaka do nas dociera. Sam cashback oznacza nic innego, jak zwrot do gracza. Akcja często powielana jest w kasynie na żywo, aczkolwiek spotkacie ją również w normalnych grach czy też na urządzeniach mobilnych. Bo trzeba powiedzieć, że różne bonusy widoczne są na różnych płaszczyznach: stacjonarnych, mobilnych, na żywo. Wszystko się zmienia, dlatego dobrze jest monitorować i przeglądać cały temat. W każdym razie ogólny zarys przedsięwzięcia polega na zwrocie zainwestowanej kasy. Przynajmniej części z niej. Najczęściej jest to od 5 do 20% do konkretnej kwoty, dla przykładu 600 złotych. Wartość ta jest rzecz jasna zmienna. Wszystko zależy od kasyna na które właśnie traficie. Ważnym punktem jest odnawialność przedsięwzięcia, a także prosty regulamin i zasady gry w ten sposób. Nie zapominamy także o turniejach i wyścigach, które mogą być rozgrywane w ruletce. To jedna z popularniejszych form aktywizacji użytkowników. To proste i fajne zadania, które stawiane są przed wszystkimi użytkownikami Turnieje lub wyścigi polegają na organizowaniu zadań, w których brać może każdy. Najczęściej wystarczą proste zapisy. Na tej podstawie należy rozegrać konkretną liczbę gier, a ilość zdobywanych punktów (np. przelicznik stawki do potencjalnych wygranych) plasują gracza na konkretnym miejscu. Takie wyścigi często mają kilka etapów, a nagrodami są doładowania gotówkowe, darmowe spiny czy inne premie, w tym gadżety. Warto jest próbować, bo często nawet za minimalne obroty lokujemy się w dobrej pozycji. Inna sprawa, że kasyno nagradza nawet do tysiąca śmiałków.

Na koniec zostawiamy wam loterie. Najbardziej nieprzewidywalne, ale i chyba najczęstsze akcje organizowane przez kasyna internetowe. Polegają one na zdobywaniu losów (np. rozegranie konkretnej ilości gier, dokonanie depozytu, zapisanie się do akcji), które potem trafiają do ogólnej puli. Wszystko dzieje się tu za sprawą przypadku, ale niezwykle często wygrane są najpoważniejsze. Udział bierze w tym niemalże każdy aktywny gracz, więc i szanse są niewielkie. Historia pokazuje jednak, że czasem jeden szczęśliwy los wystarcza, nawet dzięki ruletce.