Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Amerykańska Ruletka


Wydanie ruletki po amerykańsku stało się tematem debat dla wielu graczy z całego świata. Dla niektórych z nich jest to dodatkowe, trudniejsze wyzwanie, dla innych… zwykły wyzysk graczy. Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, która opcja jest przeważająca. Pewne jest natomiast to, że mamy tu do czynienia z grą bardzo popularną, cenioną i wybieraną systematycznie, każdego dnia. Edycja amerykańska różni się od europejskiej głównie za sprawą układy na kole, ale też dodatkowej cyfrze, czyli podwójnemu „00”. Za jego sprawą przewaga kasyna wzrasta z 2,7% do 5,26%. Z tego też powodu rozwiązanie jest na starym kontynencie wybierane zdecydowanie rzadziej.

Zakres układu na stole amerykańskim

Sama gra to edycja stołowa, w której gracz wybiera przedział liczbowy, pola lub cyfry w zgodzie z własnymi przekonaniami. Pomocne okazują się także strategie, które pokazują nam dokładnie, które liczny i możliwości wybierać. To, czy jakąś taktykę ostatecznie obierzecie zależne jest od was. Udostępniamy wam te rozwiązania na naszej stronie, zatem zainteresowanych zachęcamy do dalszej lektury. W zakresie układu na stole amerykańskim, wygląda on tak:

00, 27, 10, 25, 29, 12, 8, 19, 31, 18, 6, 21, 33, 16, 4, 23, 35, 14, 2

0, 28, 9, 26, 30, 11, 7, 20, 32, 17, 5, 22, 34, 15, 3, 24, 36, 13, 1

Gra jest oczywiście niezwykle prosta. Przy typowaniu wybieramy wartość żetonu i kładziemy go na polu, które nas interesuje. Stawki są tu bardzo różne. Może to być kilkadziesiąt groszy, ale też nawet przeszło milion złotych za jedno zakręcenie. Wartości te będą zbieżne także w zależności od trybu gry – normalny i na żywo czy w kasynie stacjonarnym. Opcji jest wiele, ale wybór pozostawia się graczowi, który sam decyduje się na wskazanie konkretnych liczb. Typować można w zależności od rodzaju układu: numer pojedynczy, dwa, trzy i cztery numery, a także pierwszych pięć numerów, linię, kolumnę, tuziny, parzyste i nieparzyste, numery z pierwszej połowy (1-18, 19-36) oraz czarne i czerwone. 0 i 00 w ruletce amerykańskiej są bardzo specyficzne, ponieważ mają kolor zielony, przez co nie można ich dopiąć np. do gry na czerwone czy czarne.

Gdzie możemy zagrać w ruletkę amerykańska?

Na koniec pragniemy zaznaczyć także, że gra w ruletkę amerykańską dostępna jest praktycznie w każdym kasynie. Co ważne, grać także można za wirtualne pieniądze. Są to fikcyjne stawki, które nie wymagają zakładania konta ani składania depozytów. Za ich sprawą poznacie dokładnie mechanikę i możliwości gry, a jednocześnie zabezpieczycie się przed utratą jakichkolwiek środków własnych. To jeden z największych atutów gry w ruletkę. Równie ważnym są jednak promocje. Ich różnorodność zależna jest od kasyna, jednakże skorzystać możecie za sprawą bonusu powitalnego, doładowania gotówkowego, cashbacku, wyścigów czy loterii. Opcji podobnie jak i w samej grze jest wiele, dlatego sprawdzenie strony na której chcecie grać jest istotne i może wam zagwarantować ogromne środki, nawet kilkukrotnie większe od tych, które planowaliście zdeponować.

Gra w ruletkę amerykańską to ciekawe zagadnienie, gdzie pojedyncza rozgrywka ogranicza się wyłącznie do wyboru pola, a następnie rozruchu mechanizmu, który ostatecznie zatrzymuje się na wskazanej wartości. To potencjalnie ogromne wygrane dla każdego chętnego, zatem zachęcamy do poznania się z pozycją i wypróbowania swoich sił. Czeka dobra zabawa na wysokich obrotach!