Ruletka4U.com

Ruletka bez tajemnic. Poradnik gracza, czyli wszystko o ruletce. Historia, zasady, systemy i porady poparte teorią i praktyką.

Ruletka w kasynie na żywo


Zapraszamy was do krótkiego artykułu. Tym razem ruletka w kasynie na żywo. Poruszamy temat, gdyż gra stołowa należy do jednych z najpopularniejszych na świecie. Każdego dnia siada do niej tysiące osób z całego świata. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować swoich sił, to najwyższa pora zmienić ten stan rzeczy. Czeka coś świeżego i wciągającego, a w tym przypadku dodatkowo możecie liczyć na wsparcie prawdziwego krupiera, którego będziecie mogli zobaczyć i pograć z nim o prawdziwe – choć niekoniecznie – pieniądze. Zatem adrenalina oraz gotówka leżą na wyciągnięcie ręki. A pamiętajcie, do odważnych w końcu świat należy. Zaczynamy!

Kilka słów o ruletce 

Ruletka w zależności od wydania opiera się o bardzo prosty system. Na planszy znajdują się cyfry od 1 do 36 w dwóch kolorach, czerwonym i czarnym. W wydaniu europejskim dochodzi do tego zielone 0, z kolei w amerykańskim 0 i 00. Oczywiście w tej drugiej pozycji możecie liczyć na mniejsze szanse na zwycięstwo, dlatego też nie jest ona w Europie tak popularna. Wiadomym jest, że kasyno posiada naturalna przewagę, która co prawda może być minimalnie pomniejszona przez strategię, ale nie ma to większego wpływu na wynik. Sam gracz wybiera daną liczbę lub inną opcję, w zależności od upodobań. Może to być tzw. Straight up, czyli pojedynczy numer, ale też split bet, czyli dwa numery. Jakby tego było wam mało, możecie liczyć na trzy, cztery numery, pierwsze pięć numerów, linię, kolumnę, tuziny, parzyste i nieparzyste, pierwszą lub drugą połowę i oczywiście czerwone lub czarne. Ten wybór definiuje następnie potencjalną wygraną.

Ruletka  na żywo w kasynie online

Ruletka w wydaniu na żywo 

Jak już napisaliśmy na początku, skupimy się na wydaniu na żywo. W takich kasynach, w których udostępnia się ruletkę live, spodziewać się można wielkich emocji i odrobinę większych stawek niż w klasycznych wydaniach. Ma to podnieść poprzeczkę i zwiększyć adrenalinę, ale też siłą rzeczy może dać nam potężne wygrane gotówkowe. Live to oczywiście możliwość gry z prawdziwym krupierem. Dzieje się tak poprzez kamerę w specjalnym studio kasyna. Komunikacja jest jednostronna, aczkolwiek swoje pytania lub uwagi możecie skierować poprzez live czat zamontowany w grze. Krupier kręci ruletkę przy stole, wrzucając kulę do systemu, wielkiego koła, które gracz widzi cały czas. Ma też wgląd na stół i ma pełen przegląd sytuacji, dzięki czemu nie musi się martwić o kwestie bezpieczeństwa. Stawki grane w tym przypadku często są minimalne i mogą wynosić mniej lub ok. 1 euro, maksymalne z kolei to już inna bajka, ponieważ operatorzy dopuszczają grę nawet za kilkaset tysięcy przy jednym rozdaniu kuli. Oczywiście wszystko zależne jest od kasyna, a także dewelopera, który stworzył dane rozwiązanie czy też możliwości systemowych. Rozwiązań jest wiele. Przy stole może siedzieć do ośmiu osób, aczkolwiek gra rozgrywana jest nawet przy pojedynczym graczu. Sama zabawa trwa nie więcej niż kilkanaście sekund, bowiem wynik widać właściwie od razu po tym, gdy kulka stanie. Sprawia to, że całość jest przejrzysta i błyskawiczna. Naturalnie jest kilka edycji ruletki, które pozwalają na edycję zakładu czy też typowanie na długo po tym gdy koło się już kręci, aczkolwiek standardowe rozwiązania będą najpopularniejsze. Po które sięgniecie? Decyzja należy do was. Pamiętajcie, że całość można testować, często za darmo.